Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.
[mc4wp_form id="4890"]
Zapisz Zapisz

Astroloji ile tanışmamın hikayesi

Posted on 0 0

Astrolojiye ilgim 10 yaşında başladı. Okulda hiper aktif halim ile baş etmeye çalışan öğretmenlerimin, bana verdiği sorumluluklardan birisi  de okul kütüphanesini düzenleyip, sınıfların aldığı kitapların listesini çıkarıp, kayıtları tutmadı. Görevim karşılığında diğer öğrencilerin aksine her istediğimde istediğim kitapları  alıp okuyabiliyordum.
Şanslı doğduğuma inanan biriyim.


O kütüphane görevinde, ve diğer okul görevlerim ile öğretmenlerim bana çok şey öğretti.  Beni yaramaz öğrenci diye tanımlayıp, kızıp ceza vermediler. Hep daha fazla sorumluluk verdiler.
İşte bu kitap ASTROLOJİ ANSİKLOPEDİSİ bana o kütüphaneden hatıra.
Öğretmenim çok sevdiğim için kitabı yıl sonunda, karnem ile hediye etmişti. Bu kitabı 10 yaşındayken 1 haftada bitirmiştim. O yıl bunun gibi 3 astroloji ansiklopedisi daha okumuştum.
Astrolojinin gazete köşesinde günlük fal, yada senin burcun şu benim ki bu! Cümlesinin çok yetersiz anlamsız olduğunu astrolojinin bir bilim dalı olduğunu o günlerde öğrenmiştim.

Her insanın 12 burç etkisinde de olduğunu öğrenmiştim. Ve ne kadar sonsuz bir ilim olduğunu artık biliyordum. O yıldan bu yana Astrolojiye olan ilgim hep devam etti.. 

signature

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bu yazı hakkında yorum yapmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir